Pėdelės overlokams

Šioje prekių kategorijoje Jūs rasite pėdeles overlokams Bernina, Rubina, Jaguar, Janome, Marrylock, Brother, Singer, Husqvarna ir kt. Visos pėdelės pagamintos iš stipraus ir tvirto aukštos kokybės metalo lydinio, o tai yra svarbiausias veiksnys, įtakojantis jų ilgaamžiškumą. Pėdelių funkcionalumą užtikrina jų įvairaus sudėtingumo konstrukcija, kuri sukurta taip, kad siuvimas iš sudėtingo būtų maksimaliai supaprastintas ir taptų ne sunkiu ar daug atidumo bei tikslumo reikalaujančiu darbu, o maloniu laiko leidimu ir pomėgiu, kurio rezultatai leistų gėrėtis profesionaliais ir nepriekaištingai atrodančiais pasiūtais gaminiais.

Aktyvūs filtrai

Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Bernina
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Bernina Pėdelė skirta elastinei juostai įsiūti, kurios plotis yra nuo 5 iki 12 mm; Tinka apatinio trikotažo, sportinės aprangos ir laisvalaikio drabužių siuvimui; Pėdelės konstrukcija ir įtempimo kontrolės reguliatorius viršuje (jį atsukant arba prisukant) kontroliuoja įsiuvamos gumos įtempimo stiprumą. Kuo įtempimo stiprumas siuvant bus didesnis, tuo pasiūtas gaminys bus tampresnis; Paprasta naudoti; Tinka overlokams Bernina.
Apvado įsiuvimo pėdelė overlokui Bernina
Apvado įsiuvimo pėdelė overlokui Bernina Naudojama apvado (kordo): virvelės, vielos, plono siūlo su mažais karoliukais, ar plono mezgimo siūlo įsiuvimui į audinį; Pėdelė naudojama ne tik dekoruoti audinį, bet ir kraštams sustiprinti ar parauktos juostos įsiuvimui; Šoninės horizontalios atraminės plokštelės įtvirtina įsiuvamą elementą ir užtikrina tiesų jo slinkimą siuvimo metu; Paprasta naudoti; Tinka overlokams Bernina.
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Jaguar
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Jaguar Tinka apatinio trikotažo, sportinės aprangos ir laisvalaikio drabužių siuvimui; Pėdelės konstrukcija ir įtempimo kontrolės reguliatorius viršuje (jį atsukant arba prisukant) kontroliuoja įsiuvamos gumos įtempimo stiprumą. Kuo įtempimo stiprumas siuvant bus didesnis, tuo pasiūtas gaminys bus tampresnis; Paprasta naudoti; Tinka overlokams Jaguar.
Raukimo pėdelė overlokui
Raukimo pėdelė overlokui Raukimo pėdelė naudojama norint suraukti vieną iš dviejų audinio sluoksnį; Audinys suraukiamas ir apsiuvamas viena operacija - siuvimas ne tik bus supaprastintas iki visiškai paprasto ir nesudėtingo, tačiau taip pat sutaupysite daug laiko. Paprasta naudoti; Tinka overlokams Husqvarna Huskylock S15 ir S21, Merrylock 3560CL, Rubina 740DSA ir 840D modeliams.
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Gali būti naudojama kaip kreptuvas; Pėdelė skirta elastinei juostai įsiūti, kurios plotis yra nuo 5 iki 12 mm; Tinka apatinio trikotažo, sportinės aprangos ir laisvalaikio drabužių siuvimui; Pėdelės konstrukcija ir įtempimo kontrolės reguliatorius viršuje (jį atsukant arba prisukant) kontroliuoja įsiuvamos gumos įtempimo stiprumą. Kuo įtempimo stiprumas siuvant bus didesnis, tuo pasiūtas gaminys bus tampresnis; Paprasta naudoti; Tinka overlokams Husqvarna Huskylock S15 ir S21, Merrylock 3560CL, Rubina 740DSA ir 840D modeliams.
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Janome
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokams Janome 204D ir 744D Tinka apatinio trikotažo, sportinės aprangos ir laisvalaikio drabužių siuvimui; Pėdelės konstrukcija ir įtempimo kontrolės reguliatorius viršuje (jį atsukant arba prisukant) kontroliuoja įsiuvamos gumos įtempimo stiprumą. Kuo įtempimo stiprumas siuvant bus didesnis, tuo pasiūtas gaminys bus tampresnis; Paprasta naudoti; Tinka overloko Janome 204D ir 744D modeliams.
Raukimo pedelė overlokui Janome
Raukimo pedelė overlokams Janome 244D ir 744D Raukimo pėdelė naudojama norint suraukti vieną iš dviejų audinio sluoksnį; Audinys suraukiamas ir apsiuvamas viena operacija - siuvimas ne tik bus supaprastintas iki visiškai paprasto ir nesudėtingo, tačiau taip pat sutaupysite daug laiko. Paprasta naudoti; Tinka overlokams janome 244D ir Janome 744D.