Variklis siuvimo mašinai
38,00 EUR
Nepakanka prekės atsargų
Buitinių siuvimo mašinų variklis KN (TUR2). Tinka senesnio modelio siuvimo mašinoms Veritas, Victoria, Čaika, Radom, Lloyds, Podolsk ir pan. Techninės charakteristikos:230 V, 50 Hz, 90 W, 4500 RPM, 0,9 kg. Gamintojas: Lenkija
Permatoma pėdelė plokščiasiūlei mašinai
9,00 EUR
Nepakanka prekės atsargų
Ši pėdelė skirta paprastam tiksliam siuvimui. Permatoma pėdelė padės jums lygiai ir kokybiškai siūti peltakiavimo siūles, dekoruoti jūsų gaminius.  Pėdelė ypač naudinga sujungiant siūles, kad siūlės pradžia ir pabaiga sueitų į vieną tašką. Tinka šiems modeliams:Rubina 4564Merrylock 3564Merrylock 3560CLHuskylock S21
Pėdelė palenkimui plokščiasiūlei mašinai
12,00 EUR
Nepakanka prekės atsargų
Pėdelė kraštui palenkti padės greitai ir kokybiškai palenkti jūsų trikotažinio gaminio apačią. Specialaus pėdelės nukreipėjo dėka, medžiagos kraštas užlenkiamas lygiai ir gražiai. Palenkimo plotis 24 mm. Tinka šiems modeliams:Rubina 4564Merrylock 3564Merrylock 3560CLHuskylock S21
Paslėptos siūlės pėdelė overlokui Bernina
23,00 EUR
Yra tiekėjo sandėlyje, pasiteiraukite pristatymo laiko
Paslėptos siūlės pėdelė overlokui Bernina Savybės: Naudojama audinio kraštui palenkti paslėpta siūle; Tinka ploniems ir vidutinio storumo audiniams: trikotažui, sintetiniam pluoštui ir užuolaidoms; Palenkimas ir krašto apmėtymas viena operacija; Speciali vertikali atraminė plokštelė užtikrina tiesų ir tikslų krašto apmėtymą; Paprasta naudoti; Tinka visiems Bernina overlokams.
Raukimo pėdelė overlokui Bernina
25,00 EUR
Yra tiekėjo sandėlyje, pasiteiraukite pristatymo laiko
Raukimo pėdelė overlokui Bernina Raukimo pėdelė naudojama norint suraukti vieną iš dviejų audinio sluoksnį; Audinys suraukiamas ir apsiuvamas viena operacija - siuvimas ne tik bus supaprastintas iki visiškai paprasto ir nesudėtingo, tačiau taip pat sutaupysite daug laiko. Paprasta naudoti; Tinka overlokams Bernina.
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Bernina
23,00 EUR
Yra tiekėjo sandėlyje, pasiteiraukite pristatymo laiko
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Bernina Pėdelė skirta elastinei juostai įsiūti, kurios plotis yra nuo 5 iki 12 mm; Tinka apatinio trikotažo, sportinės aprangos ir laisvalaikio drabužių siuvimui; Pėdelės konstrukcija ir įtempimo kontrolės reguliatorius viršuje (jį atsukant arba prisukant) kontroliuoja įsiuvamos gumos įtempimo stiprumą. Kuo įtempimo stiprumas siuvant bus didesnis, tuo pasiūtas gaminys bus tampresnis; Paprasta naudoti; Tinka overlokams Bernina.
Apvado įsiuvimo pėdelė overlokui Bernina
23,00 EUR
Yra tiekėjo sandėlyje, pasiteiraukite pristatymo laiko
Apvado įsiuvimo pėdelė overlokui Bernina Naudojama apvado (kordo): virvelės, vielos, plono siūlo su mažais karoliukais, ar plono mezgimo siūlo įsiuvimui į audinį; Pėdelė naudojama ne tik dekoruoti audinį, bet ir kraštams sustiprinti ar parauktos juostos įsiuvimui; Šoninės horizontalios atraminės plokštelės įtvirtina įsiuvamą elementą ir užtikrina tiesų jo slinkimą siuvimo metu; Paprasta naudoti; Tinka overlokams Bernina.
Raukimo pėdelė overlokui Jaguar
17,00 EUR
Yra tiekėjo sandėlyje, pasiteiraukite pristatymo laiko
Raukimo pėdelė overlokui Jaguar Raukimo pėdelė naudojama norint suraukti vieną iš dviejų audinio sluoksnį; Audinys suraukiamas ir apsiuvamas viena operacija - siuvimas ne tik bus supaprastintas iki visiškai paprasto ir nesudėtingo, tačiau taip pat sutaupysite daug laiko. Paprasta naudoti; Tinka overlokams Jaguar.
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Jaguar
14,00 EUR
Yra tiekėjo sandėlyje, pasiteiraukite pristatymo laiko
Elastinės juostos įsiuvimo pėdelė overlokui Jaguar Tinka apatinio trikotažo, sportinės aprangos ir laisvalaikio drabužių siuvimui; Pėdelės konstrukcija ir įtempimo kontrolės reguliatorius viršuje (jį atsukant arba prisukant) kontroliuoja įsiuvamos gumos įtempimo stiprumą. Kuo įtempimo stiprumas siuvant bus didesnis, tuo pasiūtas gaminys bus tampresnis; Paprasta naudoti; Tinka overlokams Jaguar.
Raukimo pėdelė overlokui
13,00 EUR
Yra tiekėjo sandėlyje, pasiteiraukite pristatymo laiko
Raukimo pėdelė overlokui Raukimo pėdelė naudojama norint suraukti vieną iš dviejų audinio sluoksnį; Audinys suraukiamas ir apsiuvamas viena operacija - siuvimas ne tik bus supaprastintas iki visiškai paprasto ir nesudėtingo, tačiau taip pat sutaupysite daug laiko. Paprasta naudoti; Tinka overlokams Husqvarna Huskylock S15 ir S21, Merrylock 3560CL, Rubina 740DSA ir 840D modeliams.