Viršutinis medžiagos transporteris
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Viršutinis medžiagos transporteris

Viršutinis medžiagos transporteris, kitaip dar vadinamas žingsniavimo pėdele, yra naudojamas sudėtingų audinių siuvimui. Šio transporterio konstrukcija ypatinga tuo, jog užtikrina tolygų medžiagos padavimą. Transporteris neleidžia audinio sluoksniams persislinkti. Siuvimo metu medžiaga tolygiai paduodama tarp transportavimo dantukų, kurie yra viršuje ir apačioje. Viršutinis medžiagos transporteris gali būti naudojamas bet kokiai siuvimo operacijai atlikti.

8,70 €

8,70 € Be mokesčių

check Turime sandėlyje, pristatymas 1-3 darbo dienos

Viršutinis medžiagos transporteris, kitaip dar vadinamas žingsniavimo pėdele, yra naudojamas sudėtingiems audiniams siūti (pvz.: medžiagoms su plėviniu padengimu, daugiasluoksnėms medžiagoms, plonam šilkui ir kt.). Šio transporterio konstrukcija ypatinga tuo, jog užtikrina tolygų medžiagos padavimą. Transporteris neleidžia audinio sluoksniams persislinkti, o tai ypatingai svarbu, kai Jums reikia suderinti audinio raštą. Siuvimo metu medžiaga tolygiai paduodama tarp transportavimo dantukų, kurie yra viršuje ir apačioje. Transporteris yra labai reikalingas ir naudingas prietaisas, kuris gali būti naudojamas bet kokiai siuvimo operacijai atlikti.

Dygsnio ilgis: 1,53,0 mm

Panaudojimas. Šis medžiagos transporteris tvirtinasi vietoje adapterio. Tinka naujesnio modelio siuvimo mašinoms ( Pfaff, Janome, Jaguar, Bernina, Bernette, Rubina ir kt.) Taip pat tinka senesnių buitinių siuvimo mašinų modeliams, tokiems kaip Čiaika, Podolsk, Veritas ir kt.).

Transporterio montavimas prie siuvimo mašinos:

  • Pirmiausia išjunkite siuvimo mašiną iš maitinimo tinklo.
  • Pakelkite pėdelę ir adatą.
  • Atsuktuvu atsukite pėdelės laikiklį ir nuimkite savo esamą pėdelę.
  • Įstatykite viršutinį medžiagos transporterį taip, kad pėdelės svirtelė prisitvirtintų prie adatos laikiklio (žr. 1 pav.).
  • Uždėjus pėdelę lėtai nuleiskite adatą ir patikrinkite, ar ji nesiremia į pėdelę
  • Lėtai pradėkite siūti, kad matytumėte ar viskas vyksta sklandžiai.

1 pav.