Pėdelė kraštui apmėtyti su kirpimo funkcija
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Laikinai nebeturime, pasiteiraukite pristatymo laiko

Pėdelė kraštui apmėtyti su kirpimo funkcija

Pėdelė kraštui apmėtyti su kirpimo funkcija Jums atvers naujas galimybes siuvant, net jei neturite apmėtymo mašinos. Ši pėdelė skirta siūti panašią į overloko siūlę, pasirinkus zigzago siūlę. Pėdelė ne tik padeda tiksliai apsiūti gaminio kraštą, bet, kaip ir apmėtymo mašinos, jį nupjauna.

Krašto apmėtymo pėdelė tinka visoms buitinėms siuvimo mašinoms. Naujų modelių siuvimo mašinose pėdelė tvirtinasi vietoje adapterio.

15,00 €

15,00 € Be mokesčių

block Laikinai nebeturime, pasiteiraukite pristatymo laiko

Pėdelė kraštui apmėtyti su kirpimo funkcija Jums atvers naujas galimybes siuvant, net jei neturite apmėtymo mašinos. Ši pėdelė skirta siūti panašią į overloko siūlę, pasirinkus zigzago siūlę. Pėdelė ne tik padeda tiksliai apsiūti gaminio kraštą, bet, kaip ir apmėtymo mašinos, jį nupjauna. Tai ypač praverčia siuvant kelis audinio sluoksnius.
Pėdelę galima naudoti siuvant ne tik apmėtymo siūles. Pagal mašinos galimybes, galima pasirinkti skirtingą apmėtymo būdą, dekoratyvinę siūlę ar paprastą zigzaginę siūlę.

Prieš pradedant siūti įkirpkite, ar iškirpkite kvadratą audinį toje vietoje, kur pėdelės peilis pjauna audinį. Pradedant siūti šiek tiek prilaikykite nupjautą audinio kraštą dešine ranka, kad audinys netrukdytų Jums siūti ir neįsiveltų į siūlę. Siuvant labai ploną audinį rekomenduojama sumažinti pėdelės prispaudimą. Taip pat sumažinkite apatinio ir viršutinio siūlų įtempimus.

Panaudojimas. Krašto apmėtymo pėdelė tinka visoms buitinėms siuvimo mašinoms. Naujų modelių siuvimo mašinose, tokiose kaip Bernette, Bernina, Janome, Jaguar, Pfaff ir kt. pėdelė tvirtinasi vietoje adapterio.

Pėdelės uždėjimo eiga:

  • Pirmiausia išjunkite siuvimo mašiną iš maitinimo tinklo.
  • Pakelkite pėdelę ir adatą.
  • Atsukite ir nuimkite savo esamą pėdelę ir dėkite krašto apmėtymo pėdelę iš už adatos (žr. 1 pav.). Pėdelė turi įsitvirtinti taip, kad pėdelės svirtelė prisitvirtintų prie adatos laikiklio (žr. 2 pav.). Jei gerai įstatėte, prisukite varžtą.
  • Uždėjus pėdelę, lėtai nuleiskite adatą ir patikrinkite, ar ji nesiremia į pėdelę ir patenka į reikiamus tarpus pasiekdama audinį  (žr. 3 ir 4 pav.). Jei adata remiasi į pėdelę, patikrinkite ar tikrai gerai įdėjote pėdelę.
  • Lėtai pradėkite siūti, kad matytumėte, ar viskas vyksta sklandžiai. Jei peilis nepjauna audinio, tuomet audinys įdėtas netaisyklingai.

1 pav. 

2 pav. 

 3 pav.

4 pav.

10000349