Pėdelė skiautiniams dygsniuoti (6 mm)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pėdelė skiautiniams dygsniuoti (6 mm)

Pėdelė skirta skiautiniams dygsniuoti (6 mm). Su šia dygsniavimo pėdele Jūs labai paprastai atliksite lygiagrečias siūles, siuvant skiautinius kas 6 mm. Taip pat galėsite tvarkingai ir itin tiksliai sujungti skiautes. Pėdelė skirta tik tiesiai siūlei ir idealiai tinka ilgoms tiesioms siūlėms. Pėdelė yra asimetriška, abiejuose pusėse nupjauta nuožulniai, kas padeda Jums geriau matyti skiautes ir jas tobulai sujungti. Sujungsite audinius, skiautes itin tiksliai ir lygiai kas 6 mm. Galinė pėdelės dalis ir maža skylutė adatai užtikrina tinkamą audinio prispaudimą.

Tinka Bernette, Bernina, Rubina, Jaguar, Janome, Pfaff ir kt. buitinių siuvimo mašinų modeliams.

Pėdelė yra tvirtinama adapterio pagalba, kurį galite įsigyti atskirai.

4,50 €

4,50 € Be mokesčių

check Turime sandėlyje, pristatymas 1-3 darbo dienos

Pėdelė skirta skiautiniams dygsniuoti (6 mm). Su šia dygsniavimo pėdele Jūs labai paprastai atliksite lygiagrečias siūles, siuvant skiautinius kas 6 mm. Taip pat galėsite tvarkingai ir itin tiksliai sujungti skiautes. Pėdelė skirta tik tiesiai siūlei ir idealiai tinka ilgoms tiesioms siūlėms.

Skiautiniams siūti reikia kruopštumo ir atidumo. Unikali pėdelės forma, padės Jums labai paprastai sudėti audinius ir sukurti gaminį. Pėdelė yra asimetriška, abiejuose pusėse nupjauta nuožulniai, kas padeda Jums geriau matyti skiautes ir jas tobulai sujungti. Sujungsite audinius, skiautes itin tiksliai ir lygiai kas 6 mm. Galinė pėdelės dalis ir maža skylutė adatai užtikrina tinkamą audinio prispaudimą.

Skiautiniai - tai ekologiškas būdas dar kartą panaudoti audinius ar jų likučius, išmetant minimaliai atliekų.

Rekomendacijos. Prieš siūdami įsitikinkite, kad adata yra vidurinėje padėtyje ir pataiko tiesiai į pėdelės skylutę.

Panaudojimas:

  • Pėdelė tinka Jaguar, Pfaff, Janome, Rubina, Bernette, Bernina ir kt. buitinių siuvimo mašinų modeliams. Pėdele tinka ir senesnio modelio siuvimo mašinoms tokioms kaip Čiaika, Veritas, Podolsk ir kt.
  • Pėdelė yra tvirtinama adapterio pagalba, kurį galite įsigyti atskirai mūsų e-patduotuvėje (žr.: Adapteris pėdelėms tvirtinti).